2,5KG

MİNİ VE KÜÇÜK IRK YETİŞKİN KÖPEKLER İÇİN

ÖRDEK ETLİ VE KABAKLI FORMÜLLÜİçindekiler: İşlenmiş hayvansal protein (min. & ördek), tahıllar (pirinç, mısır, yulaf), tavuk yağı, peynir altı suyu tozu, şeker kamışı lifi, hidrolize tavuk proteini, keçiboynuzu unu, bezelye nişastası, bira mayası, tuz, pisilyum, kurutulmuş bal kabağı , yaban mersini, chia tohumu, kızılcık, L-karnitin, ksilooligosakkarit (XOS), yucca schidigera, kurutulmuş yumurta, zerdeçal, enginar, zeytin, kırmızı soğan, böğürtlen, domates, karpuz, nar, kekik, biberiye, zencefil ekstraktları, doğal koruyucular ve antioksidanlar (E320 & E321).

Mineraller: Demir (3B103)150 mg/kg, İyot (3B202)1,5 mg/kg, Bakır (3B405)15 mg/kg, Manganez (3B502)70 mg/kg, Çinko (3B603)180 mg/kg,Selenyum (3B802)0,3 mg/kg.

BESİN DEĞERLERİ BESLEYİCİ İLAVELER/kg
Ham Protein % 30 Vitamin A (3A672A) 18000 IU/kg
Ham Yağ % 18 Vitamin D3(3A671)  1500 IU/kg
Ham Kül % 7 Vitamin E (3A700) 150 mg/kg
Ham Selüloz ( Lif ) % 3 Vitamin C (3A300) 200 mgkg

Köpeğinizin ağırlığına(kg) ve siluetine (A-Zayıf, B- Normal, C-Fazla Kilolu) göre önerilen günlük beslenme miktarları(gram/gün) için tabloya bakınız.

• Günlük verilecek mama miktarı, dış ortam sıcaklığı, köpeğinizin yaşam şartları (ev içinde/dışında), huylarına ve aktivitesine bağlı olarak değişebilir.

• Köpeğinizin ideal ağırlığında olabilmesi için mama miktarının tartılarak verilmesi önemlidir.

• Verilecek mama miktarının doğru ayarlanmasında, köpeğinizin iştah durumunun, görünümünün ve dışkısının değerlendirilmesi yardımcı olacaktır.

• Bir mamadan diğerine geçiş, aşamalı olarak her iki mamanın küçük miktarlarının karıştırıldıktan sonra bir hafta boyunca verilmesi yolu ile yapılmalıdır.

• Mama kabının yanında daima temiz ve taze su bulundurunuz. Suyu temiz bile görünse en az günde bir kez değiştiriniz.

• Ürünü kuru ve serin bir yerde saklayınız ve her kullanımdan sonra ambalajın iyice kapatıldığından emin olunuz.

• Tavsiye edilen tüketim tarihini, parti kodunu ve fabrika onay numarasını paketin üzerinde görebilirsiniz.

• İnsan gıdası olarak kullanılmamalıdır.

Diğer Ultra Premium Mamalar