SPECTRUM HAIRBALL 34 KEDİ MAMASI

2 KG

SPECTRUM Hairball 34, tüy dökme dönemindeki veya tüy dökme sorununa sahip erişkin kedilerin beslenme gereksinimleri tam ve dengel, karşılamak üzere özel olarak formüle edilmiş ultra premium kedi mamasıdır.

Ürünün Avantajları

TÜY YUMAKLARININ OLUŞUMUNU ÖNLEME

Spectrum Adult Cat Hairball 34 beslenme konsepti, tüy yumağı oluşumunu, midenin uyarılmasını önleyip, biriken tüylerin mide-bağırsak yolu ile atılmasını sağlayarak, tüy yumaklarının istenmeyen belirtilerini ( kusma, öğürme ve öksürme) engellemeye odaklanmıştır.

DERİ VE TÜY SAĞLIĞINI KORUMA

Spectrum Adult Cat Hairball 34 içerdiği yüksek yararlanıma sahip deniz fosfolipidleri ile deri ve tüyleri direncini arttırarak, sağlığını korur. 

BAĞIRSAK SAĞLIĞI

Spectrum Adult Cat Hairball 34 içerdiği frokto-oligosakkaritler bağırsak florasını  stabilize eder, sindirim ve bağırsak sağlığını destekler.

 SPECTRUM Hairball 34, tüy dökme dönemindeki veya tüy dökme sorununa sahip erişkin kedilerin beslenme gereksinimleri tam ve dengel, karşılamak üzere özel olarak formüle edilmiş ultra premium kedi mamasıdır.

İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş tavuk proteini, pirinç, hidrolize şeker kamışı lifi, patates unu, tavuk yağı, kurutulmuş antarktik krill(euphausia superba), hidrolize tavuk ciğeri proteini, peynir altı suyu tozu, bira mayası, psyllium lifi (musilaj kaynağı), yucca schidigera-quillaja, L-karnitin, frukto-oligosakkarit (600 ppm), biberiye (rosmarinus sp.) - zerdeçal (curcuma sp.) - üzüm çekirdeği (vitis sp.) -turunçgil (citrus sp.)- hint kirazı (eugenia sp.) (300 ppm), yaban mersini özütü, karanfil (clove)

 BESİN MADDE BİLEŞENLERİ  BESLEYİCİ İLAVELER
Ham Protein  %34 Vitamin A (E672)

18000 IU/kg

Ham Yağ %14 Vitamin D3(E671)

 1500 IU/kg

Ham Kül    %7 Vitamin E (3A700)

200 mg/kg

Ham Selüloz   %6 Vitamin C (Stay C)

200 mg/kg

    Demir (E1)

200mg/kg

 KATKILAR: İyot (E2): 1,5 mg/kg, Bakır (E4): 45 mg/kg, Manganez (E5): 20 mg/kg, Çinko (E6):180 mg/kg, Selenyum (E8) 0,9 mg/kg Koruyucular - Antioksidanlar.

KEDİNİZİN AĞIRLIĞI  2 kg 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 7 kg 8 kg 9 kg 10 kg
GÖRÜNÜMÜ                  
A - Zayıf 40 g 60 g 80 g 110 g 130 g 130 g - - -
B - Normal 30 g 50 g 60 g 80 g 90 g 115 g 120 g 120 g 120 g
C - Kilolu - - - 60 g 70 g 80 g 85 g 90 g 90 g

 BESLEME ÖNERİLERİ ve UYARILAR: • Kedinizin ağırlığına (kg) ve siluetine (A- Zayıf, B- Normal, C-Fazla Kilolu) göre önerilen günlük beslenme miktarları (gram/gün) için tabloya bakınız. • Günlük verilecek mama miktarı, dış ortam sıcaklığı, kedinizin yaşam şartları (ev içinde/dışında), huylarına ve aktivitesine bağlı olarak değişebilir. • Kedinizin ideal ağırlığında olabilmesi için mama miktarının tartılarak verilmesi önemlidir. • Verilecek mama miktarının doğru ayarlanmasında, kedinizin iştah durumunun, görünümünün ve dışkısının değerlendirilmesi yardımcı olacaktır. • Bir mamadan diğerine geçiş, aşamalı olarak her iki mamanın küçük miktarlarının karıştırıldıktan sonra bir hafta boyunca verilmesi yolu ile yapılmalıdır. • Mama kabının yanında daima temiz ve taze su bulundurunuz. Suyu temiz bile görünse en az günde bir kez değiştirin. • Ürünü kuru ve serin bir yerde saklayınız ve her kullanımdan sonra ambalajın iyice kapatıldığından emin olunuz. • Tavsiye edilen tüketim tarihini, parti kodunu ve fabrika onay numarasını paketin üzerinde görebilirsiniz.