SPECTRUM STARTER KEDİ MAMASI

400 gr + 400 gr

SPECTRUM Kitten Starter32 (4-16 haftalık), gebelik veya emzirme dönemindeki, yetişkin kedilerin beslenme gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak formüle edilmiş tam ve dengeli ultra premium kedi mamasıdır.

Ürünün Avantajları

SAĞLIKLI YAVRU GELİŞİMİ

SPECTRUM Kitten Starter32, içerdiği yüksek sindirilebilirliğe sahip protein kaynakları (yumurta proteini ve tavuk ciğeri proteini gibi ) ile yavruların sağlıklı büyümesini sağlar.

DOĞUM SONRASI ANNENİN SAĞLIKLI BESLENMESİ

Spectrum  Kitten  Starter32  doğum sonrası  anne  kedinin  emzirmeye  bağlı  artan  protein,  enerji  ve  mineral  ihtiyaçlarının karşılanmasına uygun şekilde formüle edilmiştir.

GÜÇLÜ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ

SPECTRUM Kitten Starter32 içerdiği frukto-oligosakkarit (FOS) ve doğal bitkisel antioksidanlar ile yavru kediniz ve annesinin hastalıklara dirençli olmasını sağlar.

UYGUN TANE ÖZELLİKLERİ

SPECTRUM Kitten Starter32 yavru kedinizin tüketebileceği tane boyutu ve su/süt ile ıslatılmasına uygun emici özelliklere sahiptir. İçerdiği eşsiz lezzeti ile yavru  kedinizin kolaylıklı mamasına alışmasını sağlar.

  SPECTRUM Kitten Starter32 (4-16 haftalık), gebelik veya emzirme dönemindeki, yetişkin kedilerin beslenme gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak formüle edilmiş tam ve dengeli ultra premium kedi mamasıdır.

İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş tavuk proteini, tavuk yağı, pirinç, mısır, peynir altı suyu tozu, hidrolize şeker kamışı lifi, kurutulmuş antarktik krill, (euphausia superba), hidrolize tavuk ciğeri proteini, bira mayası, yumurta proteini  tozu, yucca schidigera- L-karnitin, frukto-oligosakkarit (300ppm), biberiye (rosmarinus sp.) -  zerdeçal (curcuma sp) - üzüm çekirdeği (vitis sp) - turunçgil (citrus sp.) (300 ppm), karanfil ( clove)

 BESİN MADDE BİLEŞENLERİ  BESLEYİCİ İLAVELER
Ham Protein  32% Vitamin A (E672)

18000 IU/kg

Ham Yağ 22% Vitamin D3(E671)

 1500 IU/kg

Ham Kül    7% Vitamin E (3A700)

200 mg/kg

Ham Selüloz   2% Vitamin C (Stay C)

200 mg/kg

    Demir (E1)

320 mg/kg

 KATKILAR: İyot (E2): 1,5 mg/kg, Bakır (E4): 45 mg/kg, Manganez (E5): 20 mg/kg, Çinko (E6):180 mg/kg, Selenyum (E8) 0,9 mg/kg Koruyucular - Antioksidanlar

YAVRU KEDİLER İÇİN ( 4 - 16 HAFTALIK YAŞTAKİ YAVRU KEDİLER İÇİN )
YAVRU KEDİNİN YAŞI YAVRU KEDİNİN AĞIRLIĞI GÜNLÜK MİKTAR                
 30 - 60 Gün 0.35 - 0.6 kg  25 - 35 g                 
 61 - 90 Gün 0.8 - 1.2 kg  40 - 50 g                 
 91 - 120 Gün 1.4 - 2.1 kg  50 - 65 g                 

GEBELİK VE EMZİRME DÖNEMİNDEKİ KEDİLER İÇİN


KEDİNİN AĞIRLIĞI GÜNLÜK MİKTAR
Gebelik Döneminde 3 kg 50 - 80 g
Gebelik Döneminde 5 kg 80 - 130 g
Emzirme Döneminde - Serbest

 BESLEME ÖNERİLERİ ve UYARILAR: • Kedinizin yaşına (ay) göre önerilen günlük beslenme miktarları (gram/gün) için tabloya bakınız. • Günlük verilecek mama miktarı, dış ortam sıcaklığı, kedinizin yaşam şartları (ev içinde/dışında), huylarına ve aktivitesine bağlı olarak değişebilir. • Kedinizin ideal ağırlığında olabilmesi için mama miktarının tartılarak verilmesi önemlidir. • Verilecek mama miktarının doğru ayarlanmasında, kedinizin iştah durumunun, görünümünün ve dışkısının değerlendirilmesi yardımcı olacaktır. • Bir mamadan diğerine geçiş, aşamalı olarak her iki mamanın küçük miktarlarının karıştırıldıktan sonra bir hafta boyunca verilmesi yolu ile yapılmalıdır. • Mama kabının yanında daima temiz ve taze su bulundurunuz. Suyu temiz bile görünse en az günde bir kez değiştirin. • Ürünü kuru ve serin bir yerde saklayınız ve her kullanımdan sonra ambalajın iyice kapatıldığından emin olunuz. •Tavsiye edilen tüketim tarihini, parti kodunu ve fabrika onay numarasını paketin üzerinde görebilirsiniz.