SPECTRUM STARTER 32 KEDİ MAMASI

400 GR

SPECTRUM Kitten Starter32 (4-16 haftalık), gebelik veya emzirme dönemindeki, yetişkin kedilerin beslenme gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak formüle edilmiş tam ve dengeli ultra premium kedi mamasıdır.

Ürünün Avantajları

SAĞLIKLI YAVRU GELİŞİMİ

SPECTRUM Kitten Starter32, içerdiği yüksek sindirilebilirliğe sahip protein kaynakları (yumurta proteini ve tavuk ciğeri proteini gibi ) ile yavruların sağlıklı büyümesini sağlar.

DOĞUM SONRASI ANNENİN SAĞLIKLI BESLENMESİ

Spectrum  Kitten  Starter32  doğum sonrası  anne  kedinin  emzirmeye  bağlı  artan  protein,  enerji  ve  mineral  ihtiyaçlarının karşılanmasına uygun şekilde formüle edilmiştir.

GÜÇLÜ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ

SPECTRUM Kitten Starter32 içerdiği frukto-oligosakkarit (FOS) ve doğal bitkisel antioksidanlar ile yavru kediniz ve annesinin hastalıklara dirençli olmasını sağlar.

UYGUN TANE ÖZELLİKLERİ

SPECTRUM Kitten Starter32 yavru kedinizin tüketebileceği tane boyutu ve su/süt ile ıslatılmasına uygun emici özelliklere sahiptir. İçerdiği eşsiz lezzeti ile yavru  kedinizin kolaylıklı mamasına alışmasını sağlar.

İÇERİK:

Kurutulmuş tavuk proteini, tavuk yağı, pirinç, mısır, peynir altı suyu tozu, hidrolize şeker kamışı lifi, kurutulmuş antarktik krill, (euphausia superba), hidrolize tavuk ciğeri proteini, bira mayası, yumurta proteini  tozu, yucca schidigera- L-karnitin, frukto-oligosakkarit (300ppm), biberiye (rosmarinus sp.) -  zerdeçal (curcuma sp) - üzüm çekirdeği (vitis sp) - turunçgil (citrus sp.) (300 ppm), karanfil ( clove)

 
 BESİN MADDE BİLEŞENLERİ  BESLEYİCİ İLAVELER
Ham Protein  32% Vitamin A (E672)

18000 IU/kg

Ham Yağ 22% Vitamin D3(E671)

 1500 IU/kg

Ham Kül    7% Vitamin E (3A700) 200 mg/kg
Ham Selüloz   2% Vitamin C (Stay C) 200 mg/kg
    Demir (E1) 32 0mg/kg

 

 

 KATKILAR: İyot (E2): 1,5 mg/kg, Bakır (E4): 45 mg/kg, Manganez (E5): 20 mg/kg, Çinko (E6):180 mg/kg, Selenyum (E8) 0,9 mg/kg Koruyucular - Antioksidanlar