SPECTRUM PEPTIGEST 34 KEDİ MAMASI

2 KG - 12 KG

SPECTRUM Peptigest34, sindirim sistemi hassas ve glutene karşı duyarlılığı olan erişkin kedilerin beslenme gereksinimlerini karşılamak üzere formüle edilmiştir.

Ürünün Avantajları

GLUTEN İÇERMEYEN

Gluten, kedinizin hassasiyet derecesine göre sindirim, deri ve bağışıklık sistemi problemlerine yol açabilir. Spectrum Peptigest 34 gluten içermeyen formulü ile kedinizi sözü edilen risklere karşı korur.

YÜKSEK SİNDİRİLEBİLİRLİK

Spectrum Peptigest 34 içerdiği yüksek sindirilebilirliğe sahip hidrolize hayvansal protein (%2 oranında tavuk ciğer unu) ve lif kaynakları ile besin madde yararlanımı arttırılmıştır.

SİNDİRİM SİSTEMİ SAĞLIĞI

Spectrum Peptigest 34 içerdiği frukto-oligosakkaritler ile bağırsak sağlığını korur.

GÜÇLÜ BAĞIŞIKLIK

Spectrum Peptigest 34, bağışıklık sistemi baskılanan alerjik yapıdaki kediler için içerdiği bitkisel ekstraktlar ve glutensiz özellikleri ile koruyucu etki sağlar. 

 

İÇERİK:

Kurutulmuş  balık  proteini,  kurutulmuş  tavuk  proteini,  esmer  pirinç,  patates  nişastası,  tavuk yağı,  kurutulmuş antarktik  krill (euphausia superba) (4%),  kurutulmuş şeker kamışı lifi, hidrolize tavuk ciğeri proteini,  keçiboynuzu unu, bira mayası, yaban mersini,yucca- schidigera, fructo-oligosakkarit (600ppm), L-karnitin, biberiye (rosmarinus sp. -zerdeçal (curcuma sp.)- üzüm çekirdeği  (vitis sp.) - turunçgil (citrus sp.) - karanfil (clove)

 

 BESİN MADDE BİLEŞENLERİ  BESLEYİCİ İLAVELER
Ham Protein  34% Vitamin A (E672)

18000 IU/kg

Ham Yağ 12% Vitamin D3(E671)

 1500 IU/kg

Ham Kül    8% Vitamin E (3A700) 200 mg/kg
Ham Selüloz   6% Vitamin C (Stay C) 200 mg/kg
    Demir (E1) 200 mg/kg

 KATKILAR: İyot (E2): 1,5 mg/kg, Bakır (E4): 18 mg/kg, Manganez (E5): 70 mg/kg, Çinko (E6):180 mg/kg, Selenyum (E8) 0,3 mg/kg Koruyucular - Antioksidanlar