SPECTRUM PEPTIGEST 34 KEDİ MAMASI

2 KG - 12 KG

SPECTRUM Peptigest34, sindirim sistemi hassas ve glutene karşı duyarlılığı olan erişkin kedilerin beslenme gereksinimlerini karşılamak üzere formüle edilmiştir.

Ürünün Avantajları

GLUTEN İÇERMEYEN

Gluten, kedinizin hassasiyet derecesine göre sindirim, deri ve bağışıklık sistemi problemlerine yol açabilir. Spectrum Peptigest 34 gluten içermeyen formulü ile kedinizi sözü edilen risklere karşı korur.

YÜKSEK SİNDİRİLEBİLİRLİK

Spectrum Peptigest 34 içerdiği yüksek sindirilebilirliğe sahip hidrolize hayvansal protein (%2 oranında tavuk ciğer unu) ve lif kaynakları ile besin madde yararlanımı arttırılmıştır.

SİNDİRİM SİSTEMİ SAĞLIĞI

Spectrum Peptigest 34 içerdiği frukto-oligosakkaritler ile bağırsak sağlığını korur.

GÜÇLÜ BAĞIŞIKLIK

Spectrum Peptigest 34, bağışıklık sistemi baskılanan alerjik yapıdaki kediler için içerdiği bitkisel ekstraktlar ve glutensiz özellikleri ile koruyucu etki sağlar. 

 

SPECTRUM Peptigest34, sindirim sistemi hassas ve glutene karşı duyarlılığı olan erişkin kedilerin beslenme gereksinimlerini karşılamak üzere formüle edilmiştir.

İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş  balık  proteini,  kurutulmuş  tavuk  proteini,  esmer  pirinç,  patates  nişastası,  tavuk yağı,  kurutulmuş antarktik  krill (euphausia superba) (4%),  kurutulmuş şeker kamışı lifi, hidrolize tavuk ciğeri proteini,  keçiboynuzu unu, bira mayası, yaban mersini,yucca- schidigera, fructo-oligosakkarit (600ppm), L-karnitin, biberiye (rosmarinus sp. -zerdeçal (curcuma sp.)- üzüm çekirdeği  (vitis sp.) - turunçgil (citrus sp.) - karanfil (clove)

 BESİN MADDE BİLEŞENLERİ  BESLEYİCİ İLAVELER
Ham Protein  %34 Vitamin A (E672)

18000 IU/kg

Ham Yağ %12 Vitamin D3(E671)

 1500 IU/kg

Ham Kül   %8 Vitamin E (3A700)

200 mg/kg

Ham Selüloz   %6 Vitamin C (Stay C)

200 mg/kg

    Demir (E1)

200 mg/kg

 KATKILAR: İyot (E2): 1,5 mg/kg, Bakır (E4): 18 mg/kg, Manganez (E5): 70 mg/kg, Çinko (E6):180 mg/kg, Selenyum (E8) 0,3 mg/kg Koruyucular - Antioksidanlar

KEDİNİZİN AĞIRLIĞI  2 kg 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 7 kg 8 kg 9 kg 10 kg
GÖRÜNÜMÜ                  
A - Zayıf 35 g 45 g 55 g 65 g          
B - Normal 30 g 40 g 50 g 60 g 70 g 80 g      
C - Kilolu     45 g 55 g 65 g 75 g 80 g 90 g 95 g

 BESLEME ÖNERİLERİ ve UYARILAR: • Kedinizin ağırlığına (kg) ve siluetine (A- Zayıf, B- Normal, C-Fazla Kilolu) göre önerilen günlük beslenme miktarları (gram/gün) için tabloya bakınız. • Günlük verilecek mama miktarı, dış ortam sıcaklığı, kedinizin yaşam şartları (ev içinde/dışında), huylarına ve aktivitesine bağlı olarak değişebilir. • Kedinizin ideal ağırlığında olabilmesi için mama miktarının tartılarak verilmesi önemlidir. • Verilecek mama miktarının doğru ayarlanmasında, kedinizin iştah durumunun, görünümünün ve dışkısının değerlendirilmesi yardımcı olacaktır. • Bir mamadan diğerine geçiş, aşamalı olarak her iki mamanın küçük miktarlarının karıştırıldıktan sonra bir hafta boyunca verilmesi yolu ile yapılmalıdır. • Mama kabının yanında daima temiz ve taze su bulundurunuz. Suyu temiz bile görünse en az günde bir kez değiştirin. • Ürünü kuru ve serin bir yerde saklayınız ve her kullanımdan sonra ambalajın iyice kapatıldığından emin olunuz. • Tavsiye edilen tüketim tarihini, parti kodunu ve fabrika onay numarasını paketin üzerinde görebilirsiniz.