SPECTRUM LIGHT 27 KÖPEK MAMASI

3 KG - 12 KG

SPECTRUM Light27, köpeğinizin kilo artışını çözünebilir lif içeri ve ideal kalori düzeyi ile kontrol etmeyi hedefler. Tokluk süresini uzatarak mama tüketimini düzenler, böylelikle obeziteyi önlemeye yardımcı olur.

Ürünün Avantajları

İŞTAH KONTROLÜ

SPECTRUM Light27 çözünebilir lif içeriği ile köpeğinizin sürekli mama tüketme isteğini baskılar ve dengesiz beslenmesini engeller.

SAĞLIKLI KİLO KONTROLÜ

SPECTRUM Light27 uygun enerji düzeyi ve çözünebilir lif içeriği ile köpeğinizin istenmeyen kilo artışının önüne geçer daha uzun ömürlü olmasına katkı sağlar.

KALİTELİ DIŞKI

Köpeklerde yumuşak/sulu dışkılama mama geçiş dönemlerinde ve stres koşullarında görülebilen olumsuz bir durumdur. Spectrum Light 27 içerdiği doğal kil maddeleri ve fermente olabilir lif kaynakları ile dışkı kıvamını arttırır ve temizliğini kolaylaştırır.

SAĞLIKLI ÜRİNER SİSTEM

Kısırlaştırılmış köpeklerde böbrek ve üriner sistem sağlığına ilişkin problemler daha sık şekillenir. Spectrum Light 27 ideal protein düzeyi/kalitesi, mineral (Ca, P, Na, K, CI gibi) düzeyi ve ideal C, D vitaminleri içeriği ile köpeğinizin üriner sistem sağlığını korur.

İÇERİK:

Kurutulmuş tavuk proteini, esmer pirinç, mısır, buğday, kurutulmuş şeker kamışı lifi, tavuk yağı, kurutulmuş antarktik krill (euphausia superba) (4%), hidrolize tavuk ciğeri proteini, peynir altı suyu tozu, bira mayası, keçiboynuzu unu, L-karnitin,xylo-oligosakkarit (400 ppm),  biberiye (rosmarinus sp.) - zerdeçal (curcuma sp.) - üzüm çekirdeği (vitis sp.) -  turunçgil (citrus sp.), karanfil (clove)

 

 

 BESİN MADDE BİLEŞENLERİ  BESLEYİCİ İLAVELER
Ham Protein  27% Vitamin A (E672)

18000 IU/kg

Ham Yağ 11% Vitamin D3(E671)

 1500 IU/kg

Ham Kül    8% Vitamin E (3A700) 150 mg/kg
Ham Selüloz   12% Vitamin C (Stay C) 200 mg/kg
    Demir (E1) 150 mg/kg

 KATKILAR: İyot (E2): 1,5 mg/kg, Bakır (E4): 15 mg/kg, Manganez (E5): 70 mg/kg, Çinko (E6):180 mg/kg, Selenyum (E8) 0,3 mg/kg Koruyucular - Antioksidanlar