SPECTRUM STARTER PUPPY 30 YAVRU KÖPEK MAMASI

3 KG

Puppy STARTER30 Spectrum Puppy Starter30, küçük ve orta ırk sütten yeni kesilmiş yavru köpekler (3 -10 haftalık) ile gebe ve/veya emziren köpeklerin beslenme gereksinimlerini tam ve dengeli karşılamak üzere formüle edilmiş ultra premium köpek mamasıdır.

Ürünün Avantajları

OPTİMUM YAVRU BÜYÜMESİ

SPECTRUM Puppy Starter 30 içerdiği yüksek sindirilebilirliğe sahip protein kaynakları ve eşsiz lezzeti ile yavru köpeğinizin kolaylıkla mamasına alışmasını sağlar, ırk özelliklerine uygun ve sağlıklı büyümesini destekler.

OPTİMUM GEBELİK SONRASI ANNE BESLENMESİ

SPECTRUM Puppy Starter 30 doğum sonrası anne köpeğinizin emzirmeye bağlı artan besin madde gereksinimlerinin karşılanmasına uygun formüle edilmiştir.

GÜÇLÜ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ

SPECTRUM Puppy Starter 30 içerdiği yüksek sindirilebilirlikteki hammaddeler ile yavru köpek ve annesinin hassas döneminde optimum düzeyde sindirilir ve SQF konsepti ile bağışıklık sistemini destekler.

UYGUN TANE ÖZELLİKLERİ

SPECTRUM Puppy Starter 30, daha henüz mamaya alışan yavru kedinizin tüketebileceği tane boyutu ve su/süt ile ıslatılmasına uygun absorbsiyon kapasitesine sahip üretilmiştir.

İÇERİK:

Kurutulmuş tavuk proteini, esmer pirinç, tavuk yağı, mısır, kurutulmuş kuzu eti proteini, kurutulmuş antarktik krill (euphausia superba) (%4), buğday, hidrolize tavuk ciğeri proteini, peynir altı suyu tozu, keçiboynuzu unu, bira mayası, L-karnitin xylo-oligosakkarit (400 ppm), biberiye (rosmarinus sp.) - zerdeçal (curcuma sp.) - üzüm çekirdeği (vitis sp.) - turunçgil (citrus sp.) karanfil (clove).

 

 BESİN MADDE BİLEŞENLERİ  BESLEYİCİ İLAVELER
Ham Protein  30% Vitamin A (E672)

18000 IU/kg

Ham Yağ 18% Vitamin D3(E671)

 1500 IU/kg

Ham Kül    6,5% Vitamin E (3A700) 200 mg/kg
Ham Selüloz   2,5% Vitamin C (Stay C) 200 mg/kg
    Demir (E1) 320 mg/kg

 KATKILAR: İyot (E2): 1,5 mg/kg, Bakır (E4): 45 mg/kg, Manganez (E5): 20 mg/kg, Çinko (E6):180 mg/kg, Selenyum (E8) 0,9 mg/kg Koruyucular - Antioksidanlar